5 Şubat 2016 Cuma

Günün Ojesi: Flormar Quick Dry Nude Oje *QD13 Hide and Seek*

  Merhaba herkese !

  Bugün Adana'da çok güzel güneşli ılık bir hava var. Herkes kendini sokaklara atmış durumda. Bende bu güzel güne soft bir nude oje yakışır diye düşündüm.


Flormar nude oje
Flormar Quick Dry *QD13 Hide and Seek*
  Flormar'ın Quick Dry serisinden Hide and Seek isimli hafif kahverengiye çalan bu tatlı rengi kullandım. Adından da anlaşıldığı gibi ürün hızlı kurumayı vaadediyor ve evet hızlı da kuruyor. Sürdükten yaklaşık bir 5 dakika sonra ince bir kat halinde uyguladıysanız tamamen kurumuş oluyor. Üstüne 60 yazmışlar, sanıyorum 60 saniyede kuruduğunu belirtmek istemişler ama ben zaten 60 saniyede kuruyacağını alırken de düşünmemiştim.

  Yapısı güzel ama benim tırnak yüzeyimde çizgiler var ve malesef onları kapatamadı. Ojeyi sürünce de çizgili çizgili kaldı. Aşağıdaki fotoğrafta da görebilirsiniz zaten o çizgili görüntüyü. Üstüne bir top coat geçince yok oluyor. Zaten sizin tırnak yüzeyiniz çizgili değilse bu konuyu düşünmenize bile gerek yok.


  
  Renk çok güzel, uzun tınağa en çok yakıştırdığım ellerinizi cadı eli gibi yapmayan renklerden. Oldukça derli toplu, bakımlı gösteriyor.

  

  Yapısı çok çok güzel değil evet dediğim gibi tırnak yüzeyimdeki çizgileri gizleyemedi. Fırçası ise baya ince, ama bu kişiden kişiye değişebilen bir konu. Kimisi ince fırça ile daha iyi uygulamaya yapabiliyor kimisi kalın fırça ile. Benim tercihim kalından yana olur genelde.

  Kalıcılığı beklediğimden iyi, Birçok oje malesef bende 2 günden fazla uçlardan bozulma yapmadan durmaz. Bu ojeyle 3 günü bzulmadan çıkartabiliyorum. 

  Fiyatı 4 tl civarı olması gerekiyor yanlış hatırlamıyorsam. Çabuk kuruyabilen, uygun fiyatlı bir oje istiyorsanız bu ojeyi kullanmayı düşünebilirsiniz.

  Hoşça kalın! 
  
  
   

  

8 yorum:

 1. Bu rengi bende çok seviyorum bu renk ojem olmasa buna şans verirdim emeğinize sağlık :)

  YanıtlaSil
 2. Bir gün bende tırnak uzatıp böyle güzel tırnaklara sahip olabilecek miyim acaba :)
  Rengi çok hoş durmuş ve çok yakışmış :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, çok zarifsiniz :)

   Sil
 3. Çok güzel bir renkmiş. Sana da çok yakışmış canım.

  YanıtlaSil
 4. Tırnaklar Güzel Olunca Her Renk Yakışır :)

  YanıtlaSil